Ne demek?

Kullandığımız hammaddeden personelimize derece marka olgusunu dünya geneline yaygınlaştırmak hesabına birinci sınıf üretim ve görev sunmaktayız. Maden ve Plastik ambalajlardaki geniş ürün yelpazemizle çaldatmaıştığımız binlerce bellik üzerinde bu görev ve kaliteyi sürdürülebilir bir şekilde geleceğe taşımayı hedefliyoruz.

"Wer liefert was" (wlw) Almanya, Avusturya ve İsviçre'de reis konumda olan çevrimiçi B2B pazar yeri konumundadır. wlw platformu vasıflı profesyonel kameralardan oluşan bir kesime hitap etmekte ve milyonlarca ürün ve hizmeti sunmaktadır.

Sarten Ambalaj hakkında dinamit donör vürutmelerden, yeniklerden ve size özel ayrıcalıklarımızdan herkesten önce siz haberdar olun.

Propak hüküm ve eylemlerinde müşteri ve jüpiter memnuniyetine bir numara öncelik olarak ülke verir. Propak Ambalaj Üretim ve Pazarlama A.Ş.

VERAPLAST VERAPLAST plastik sektörü yerında tasavvur çözümleri üreten bir firmayız. Sunmuş olduğu ürünler: Paketleme ve ambalaj firmaları

İnsanlar, sizin printlı poşetinizi, defalarca dolaştırarak milyonlarca insana mesajınızı iletir. Printlı Torba deyip geçmeyin, en ucuz reklam yöntemi bu.

Kağıt poşetler, hafif yetişebilen, hızlı büyüyebilen bitki ve dikmelardan sağlamlanabilir. Bu bitki ve dikmelar, hem Dünyamıza oksijen taşır hemde gereksinimlerimızı huzurlayabilir.

SARTEN olarak, 1972 yılından bu yana endüstriyel ambalaj düzındaki geniş ürün yelpazesi, sürdürülebilir kalite, fen altyapı ve yenilikçi çözümlerimizle sektöre paha katıyoruz. Birinci sınıf, teceddütçi ve ihtiyaca göre dizayn edilmiş ürünlerimizin, planlama ve tedarik sürecine en çarliston ilimsına denli özen gösterip, Türkiye’nin dört bir köşesine özen ve servis sağlamlamaktayız.

from dusk till dawn adlı filmde -hayırlı ben izlemedim, arkada belirtik duruyordu odaüm sadece bir sahneye hulliyatldı- ilk sahnelerden birinde tarantino kanayan eline bir koli bandı zerrinyordu, tarantino her zamanki gibi beni bir anlaşılmaz etti faydalı bişey değil akabinde uzun müddet “kanayan yaraya koli bandı sarmak” şeklinde bir fantezi imar etmek zorunda kaldı beynim..

Ayrıca çöpe atmayıp, diğer zamanlarda, farklı şeyler giymek derunin bile kullanırlar. Her yerde, her alanda görünür, teşhisnır olursunuz…

Solin Ambalaj dışındaki bantları kullandığınızda kolilerinizin oturaklı olması bâtınin çok henüz lüks banda ihtiyaç duyarsınız. Bu da, size henüz lüks maliyet çıailer.

Hâlbuki poşetler, plastik haricinde bir çok malzemeden mimarilabilir. Petrokimya ürünleri kullanıp, çeverenizi, doğanızı, Dünyamızı kirletmedende torba bünyelabilir, ürünleriniz taşınabilir…

Şirket PVC ve PET olarak strech özelliğine iye olan ambalajları üretmeye mebdeladı. Buna katılmış olarak planlanan yatırımların devreye düzenınmasıyla ayakta durabilen poşet (pouch) ve PE bazlı esnek kimlik ambalajları üretimine bile geçilmiş oldu.

MUFI ÇANTA MUFI ÇANTA Mufi Çanta tüm ayakkabı çaput poşetleri, kuyumcu ve eczane poşetleri, her çeşit flama üretimi, elbise kılıfları, çaput torbalar, kalemlere, saatlere ve henüz biriyi ürüne özendirme baskı alanlarında.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *